A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tergita Gusta

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Tergita Gusta is a popular singer. Në vitin 2002, Tergita Gusta merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Dhjetor 2004, Tergita Gusta merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Me Ty, Pa Ty". Në Maj 2008, Tergita Gusta merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nate Dhe Dite"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pajtesa

Desara Smakaj

Ludjana Rrapa

Desjana Kamberaj

Irsa Qosja

Megi Laska

Xhejni Lito

Alisa Baraku

Romina Aliaj

Nertila Selmanaj


Tags: Tergita Gusta, Tergita, Tergita Megusta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018