A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tergita Gusta

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Tergita Gusta is a popular singer. Në vitin 2002, Tergita Gusta merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Dhjetor 2004, Tergita Gusta merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Me Ty, Pa Ty". Në Maj 2008, Tergita Gusta merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nate Dhe Dite"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Drita Ukaj

Orjola Xhemollari

Desjana Kamberaj

Ludjana Rrapa

Xhejni Lito

Irsa Qosja

Morena Dyli

Pajtesa

Romina Aliaj

Jona Pepkolaj


Tags: Tergita Gusta, Tergita, Tergita Megusta

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018