A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Teuta SelimiTags: Teuta Selimi, Tuta Selimi
Origin: Prishtinë      Age: 40   Zodiac sign: Demi  
Teuta Selimi is a popular singer in traditional music. Ajo është një ndër këngetaret më të nohura nga Kosova.Për disa vjet Teuta ka jetuar në Zvicër.Endërra e saj ka qene per tu kthyer në Kosovë, fatmirsisht ajo menjëherë u kthye në vendlindje për të qenë pranë familjes dhe shoqërisë së saj.Për ndryshe është e martuar dhe ka dy femijë,njëri quhet Noar ndërsa tjetri quhet Matis.Ajo gjithmonë është në trend me kohën dhe me videoklipet e saj të cilat pëlqehen shumë nga publiku dhe arrijnë shumë klikime ... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  158Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Miqt E Mi ::  
 :: S'do Të Bëhesh Burrë ::  
 :: Kush Don Le T'feston ::  
 :: E Pa Shpres ::  
 :: Me Nuk Jemi Pa ::  
 :: Non Stop ::  
 :: Femer ::  
 :: Cka Po Dojm ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote