A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Plaçkitet Këngëtarja Teuta Selimi


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
[17-10-2014]
Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë e Kosovës ka konfirmuar për Indeksonline se sot në mëngjes është raportuar nga stacioni Jugu në Prishtinë, për një vjedhje të rëndë në Veterrnik.
Ahmeti ka konfirmuar se vjedhja e rëndë ka ndodhur në orën 8:10 të mëngjesit, ndërsa kanë thënë që ende nuk ka të dyshuar, ndërkohë hetimet po vazhdojnë.

.................................................................................

Sot në orët e hershme të mëngjesit, është plaçkitur shtëpia e këngëtares Teuta Selimi.
Dyshohet se këngëtares Teuta Selimi i janë plaçkitur një shumë e konsiderueshme e parave.

Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e saj e cila gjendet në Veterrnik të Prishtinës.
Indeksonline ka zhvilluar një bisedë telefonike me zëdhënësen e Policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmetin, por ende nuk kemi marrë informata në detaje për rastin e zhvilluar në shtëpinë e këngëtares.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018