A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Teuta Selimi - Cka Po Dojm


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/12/2003

2003-12-16T20:00:00

Song from the album:

"Non Stop"

Participating in

VFM 2004


Jemi mledh jemi tubu
meriten jena hipnotizu
se qdo gje qe ka lind
prap do te vdes
edhe ne se kem shume dert

Ref.
Qka po dojm na po bojm
e qka s dojn s bojm
edhe kur bjen shi na knojm
qka po dojm na po bojm
e qka s dojn s bojm
edhe kur bjen shi na knojm.

Zoti neve na ka beku
jeten t'lumtur me jetu
se na kurr nuk jena vet
edhe ne se kem shum dert.

Ref.
qka po dojm na po bojm
e qka s dojn s bonjm
edhe kur bjen shi na knojm
qka po dojm na po bojm
e qka s dojna s bajn
edhe kur bjen shi na knojm.

E lag shiu token e vet
edhe neve bashk me te
se qka shkon po vjen apet
edhe ne se kem shume dert

Ref.
Qka po dojna po bojm
e qka s dojna s bojm
edhe kur bjen shi na knojm
qka po dojna po bojm
e qka s dojn s bajm
edhe kur bjen shi na knojm


Lyrics submited by Ari
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018