A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Thoma Loli

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Thoma Loli is a popular singer and instrumentist of Southern Albania Traditional music. Më datë 1 Nëntor 2010, Thoma Loli & Luan Huse publikojnë videoklipin "Kaba". Më datë 17 Tetor 2017, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Klordian Rama

Altin Myftari

Shpetim Selami

Refat Sulejmani

Avni Lushka

Behar Spahiu

Vladimir Rustemi

Redi Penko

Altin Malo

Arjan Zika


Tags: Thoma Loli

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018