A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tiziano Ferro

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Latina 
  • Residence:
  • Itali 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Tiziano Ferro is a very famous international artist of Pop music. Tiziano Ferro është një këngëtar i famshëm italian i rrymës POP. Gjithashtu ai ka regjistruar gjithë këngët e tij në spanjisht. Albume në italisht: 2001 - Rosso Relativo 2003 - Centoundici 2006 - Nessuno è solo 2008 - Alla mia età Albume në spanjisht: 2001 - Rojo relativo 2003 - Ciento once 2006 - Nadie está solo 2008 - A mi edad Këngët më të njohura: Perdono 2001 Imbranato 2001 Rosso Relativo 2001...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts» Add A Song »Related Artists:

Adam Lambert

Guy Sebastian

Michel Teló

Arash

Passenger

Alex Ubago

Justin Timberlake

Luis Fonsi

Calvin Harris

Marco Masini


Tags: Tiziano Ferro

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018