A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: TNT is a popular group/singers of Pop-Rock music. Grupi “TNT” ekziston në treg që nga viti 1974 dhe posedon shume hite të cilat mbesin gjithmonë në kujtesën e publikut. Për gjithë këto duhet falënderuar Nexhat Macula dhe të veçantë tjetër e bën realizimi i këngëve me videoklipe çdo 3-4 muaj. Në vitin 1999, Tnt publikojnë albumin "I Ëmbël Atdhe". Në Qershor 1984, Urim Koshi & Grupi TNT marrin pjesë në Akordet E Kosoves 1984 me këngën "Vetem Une E Ti". Në vitin 1985, Tnt publikojnë albumi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Nexhat Macula

(Former member)

Gentian Gojani

(Current member)

Ferki Shala

(Former member)

Add Official

Social Accounts

Mos Mendo (2011)

I Ëmbël Atdhe (1999)

Dasma (1985)

Pertej Vehtes

Ku Je

Albumi Nr.10


» Add A Song »

Moj Shqiptare
Po Më Thua


Related Artists:

ParadoX

Asgje Sikur Dielli

Shook

Bon Bon Band

Djemt E Drinit

Lindja

Ngroba

Humus

Udha E Shkembit

Elonida


Tags: Tnt, T.N.T, T.N.T., Grupi Tnt, Ferki Shala, Gentian Gojani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018