A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tooni (Rap Side)

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Rogov 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Tooni (Rap Side) is a singer of Hip-Hop music. Meriton Krasniqi i njohur si Tooni (Rap Side) eshte nga Rogova Hasit. Shkollem fillore E mbaroi ne Rogov, ndersa te mesmen ne Prizren. Merret me muzike qe prej vitit 2014. Eshte pjese e grupit Rap side. Disa nga kenget e tij jane: Lindrit Ft Dushii & Tooni "smundem met harru" Tooni Beat's "vetem nje lutje" Tooni "leter kohes vjeter" Tooni(rap Side) ft Ex "dikur"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

G-Fresh

Blacknight

Agon Istogu

K.M

Ab Lion

Specialisti

Dhura

Bryte

Rexha-G

Labbi


Tags: Tooni, Rap Side, Meriton Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018