lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Top Fest 7

23/05/2010 - 23/05/2010
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Attendees: Ledion Lico & Albana Osmani
TV/Radio: Top Channel / Top Albania Radio
Edicioni i shtate i Top Fest:

Faza e pare e prezantimit te kengeve: Eshte prezantuar nga Albana Osmani
Gjysme Finale : Kengetaret kane kenduar LIVE eshte transmetuar ne prime time dhe eshte prezantuar nga Ledion Lico dhe Albana Osmani.
Nata Finale : Eshte zhvilluar ne Pallatin e Kongreseve: Eshte prezantuar nga Ledion Lico dhe Albana Osmani.
Regjia televizive : Ergys Lubonja
Udheheqes muzikor : Dorian Gjoni
Skenografia : Fatmir Minga

Cmimi i Madh - Eneda Tarifa
Best Video - Leonora Jakupi
Çmimi Best New Artist - XXL
Çmimi "Top Albania Radio" - NRG Band
Çmimi Internetit - Noizy ft Coli
Çmimi Kenga Me e Mire Rrok & Alternative - Kamela Islami
Çmimi Best Female - Besa
Çmimi Best Male - Valon Shehu
Çmimi Kenga Me e Mire Pop & RnB - Jonida Maliqi ft Big Basta
Çmimi Best Group - Troja
Çmimi Best Interpret - Mariza Ikonomi

Top Fest 7 Top Fest

Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  19Loading...


Kalendari
26/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote