A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
6 Gusht 2018 - 12 Gusht 2018

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 6 Gusht 2018 - 12 Gusht 2018 dhe në vendin e parë ngjitet 17 pozicione kënga “Kalon” nga Lumi B & Dafina. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Peace & Love” - Noizy (Pozicioni 4), “Chonga” - Tuna (Pozicioni 13), “A Ma Fal” - Elgit Doda (Pozicioni 20), “Du Bist Anders” - Fard (Pozicioni 22). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Papi” - Genta Ismajli (+47 pozicione), “Tony Montana” - Getinjo (+45 pozicione), “Ti Amo” - Veysel & Mozzik (+44 pozicione), “1 Shans” - Noizy (+44 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2018
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018