Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
9 Tetor 2017 - 15 Tetor 2017

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 9 Tetor 2017 - 15 Tetor 2017 dhe në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Harroj” nga Fero. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Harroj” - Fero (Pozicioni 1), “Sa Her E Don” - Stresi (Pozicioni 4), “Shqiptare” - Tus (Pozicioni 6), “TTZ” - Ledri Vula (Pozicioni 8). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Vetem Ti Je” - Genc Prelvukaj (+105 pozicione), “Babi Im” - Olsi Bylyku (+81 pozicione), “Ku Je” - Getinjo (+50 pozicione), “No Kiss” - Baby G (+46 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2017
lyrics.al © 2007 - 2017