A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Tracks is a group/singers of Pop music. Nje grup me 6 djem nga Elbasani. Në Tetor 2017, Tracks marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Ndjenjat E Para". Më datë 14 Shkurt 2018, Tracks Band publikojnë videoklipin "Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Oni Dhe Elvini

Lloch

2b

Vllezerit Seferi

Grupi I Fshatit Zhejë-Krujë

Gang Boys

B.A.D

Toqkat

RealGangsta

Hepsy Junior


Tags: Tracks, Tracks Band, Track's

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018