A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Trimi - Ring Ring


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/02/2017

2017-02-25T19:00:02


It's a long time that we try finding the lyrics to "Ring Ring" sung by Trimi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Trimi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by G-UP. We wish that's the lyrics you are looking for:

G-UP
yeah its 5 am in the morning
i got my celephone poopin
i need to feed them
i got to get his money

cohem dal nga shpia qe me mjes
nuk e kom iden se kur do kthehem shkallet zbres
dikush tha deshte me maru pune po e pres
nuk jena shoke biznes
ti do me ble une shes

une kom punu gjith jetes ama duret i kam te buta
leket qe ti i ke bo gjith javes i boj me minuta
kom ca goca te mira komet i kan hap si parashuta
per mu nuk ka rendesi asnji pervec lekut qe futa ne xhep
Yeap kjo eshte merr e jep Yeap rruget i kom djep
ti menon qe gjithe kto vite i kam shty me rrep NO
kam nji pal atlete te reja fringo
kam punu per to fatin nuk e kom bingo

Ring ring ring ring telefoni qenka njoni
dashka dy CD muzike cronic nga ai i joni
skam bo asnji dite shkolle per mjkeksi po jam farmacist
i qetesoj kto rruge me tinguj sikur O.T. Genasis halla at me dog

2x
Telefonin e kom per pune
Jom jasht kur ti fle gjume
ring ring ring popin
i got them ring ring ring popin 2x

cohem dal nga shpia qe me mjes
nuk e kom iden se kur do kthehem shkallet zbres
dikush tha deshte me maru pune po e pres
nuk jena shoke biznes
ti do me ble une shes

Pa kostume pa kollare punen e kam pa orare
nese argumentat e tua jane leke ateher puna me ty eshte primare
cunat e shkrepin me melodi komzat pi??? si kitare
serenat ne dritare lufothet per konto bankare

Kom jeshile neper duar shkelqen sikur kriptonit
Ky eshte emri i albumit nese do e nxjerr nji dite
Loren hill butesisht me vrit qielli eshte limit
mama mos me prit kjo eshte rruga qe me dha drite amen
telefonin e kom te vjeter dhe pa kamer
e ke parasysh ca po them my man
jam rrit me nji tuf me cuna qe jane pa men
nji telefonat larg i kom kshu qe kujdes te pamen

2x
Telefonin e kom per pune
Jom jasht kur ti fle gjume
ring ring ring popin
i got them ring ring ring popin 2x


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018