A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Troja is a popular group/singers of Rock music. TROJA eshte grup metal i formuar ne vitin 1990, ata luajne: metal, groove metal, rock, industrial, power. Tekstet, spotet dhe performancat e tyre live jane veti qe e bejne kete grup shume te dashur njerezit. Anetaret e grupit jane: Bujar Berisha (Vokal), Florent Bajrami (Gitare), Agron Ejupi (Bas gitare) dhe Violand Shabani (Bateri). Troja është bendi, mendimin e të cilit dëshirojnë ta dëgjojnë shumë njerëz. Ata janë artistë dhe kënga e tyre ësht...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Premenstrual Syndrome

Germs

Magnituda

Pinkmetal

Akullthyesit

Grupi Na

Grupi Simbol

Permit Of Stay

Red Dog

Bystander


Tags: Troja, Grupi Troja

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018