A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tru Pak

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  43
  • Origin:
  • Korçë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Tru Pak is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i vertet i Tru Pak eshte Lirson. Jeton ne Korce dhe grupi i tij eshte "Komita" me producent Yonee, Studio Komhit. Pjesemarres ne festivale te ndryshme rinore, show & evente shoqerore, Tru Pak e perfaqeson muziken dhe rrymen Rap ne qytete te ndryshme te Shqiperis. Projektet e ketij artisti nuk jane shume te suksesshme per shkak se nuk eshte me i pranishem ne audjencen televizive. Më datë 8 Prill 2013, Tru Pak & Lindakris publikon videokli...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

KMC

Eleminimi

Mali G Grand Thugz

Ziso

Leuname

Albboy

Bohemi

Rameka

JR

Mali G


Tags: Tru Pak

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018