A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Tuna - Hey Xhuxh


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Video Production:

Dejan Milicevic

Song from the album:

"Hitet Vjeshte E Dimer"


Hej cucat tona mendjemdha
Minimumin që mbulojnë
Ty të eksitojnë

Hej kompetent për kompliment
Si ushuzë në jat-set
Vardisesh n’jetë

Merr thu pa dramatizime
Merr therr e jetës sime
Merr thu freno

Merr thu zbathe si këpucën
Merr,shkele si hardhucen
Quhet egooo.

Ref:

Hej xhuxh fluturove hej xhuxh
Si frajer xhuxh
S’është ky hendikep fizik o djal
Hej xhuxh aterove hej xhuxh
Si looser xhuxh
Ky është vetëm hendikep moral.

He hej ti nga jasht je Dior
E nga brenda je folklore
O miniature
Hej primitive kjo gazetë
E pasive është kjo jetë
Vetëm me 5 gram tru.
Merr thur pa dramatizime
Merr therr e jetës sime
Merr thu freno.

Merr thu zbathe si kepucen
Merr,shkele si hardhucen
Quhet egooo .

Ref:
Hej xhuxh fluturove hej xhuxh
Si frajer xhuxh
S’është ky hendikep fizik o djal
Hej xhuxh aterove hej xhuxh
Si looser xhuxh
Ky është vetëm hendikep moral.

Hej xhuxh fluturove hej xhuxh
Si frajer xhuxh
S’është ky hendikep fizik o djal
Da da da daaa

Hej xhuxh aterove hej xhuxh
Si looser xhuxh
Ky është vetëm hendikep moral.

Aaaaaaaaaa......

Ref:
Hej xhuxh fluturove hej xhuxh
Si frajer xhuxh
S’është ky hendikep fizik o djal
Hej xhuxh aterove hej xhuxh
Si looser xhuxh
Ky është vetëm hendikep moral.


Lyrics submited by genta   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018