A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • Tuna
  • S'ka Me Diktature

Official Video

Video Link

Tuna - S'ka Me Diktature


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2005

2005-06-01T00:00:00

Video Production:

Fabrika

Song from the album:

"Hitet E Veres '05"

Song from the album:

"S'ka Me Diktature"

Participating in

Zhurma Show 2005

Participating in

VFM 2005


ideja mistruoze arogant tiran
ti nuk fal gje thuaje nje ne kto aaaan
je plot mister n'sy e shpirt i uritur
ti je hitler por qe koha te ka iikuuuur

Reff:
ska me diktatuir transformime ne nje tjeeeteer
ti ke qen dikur ne nje botëëë pak si te vjeter,
shekujt po ndryshojn...
n'shprehje vjeen vetem loooogjikaa
ti stereotip te eshtee ngateru matematikaaaaaa

nga gjera te lezetshme sikur u bezdisa
pa dashur aventuren un me ty e niisaa
por pa vedije un kalova neper fer
isha femi qe desha ta ringjall nje hitler

Reff:
ska me diktatuir transformime ne nje tjeeeteer
ti ke qen dikur ne nje botëëë pak si te vjeter,
shekujt po ndryshojn..n'shprehje vjeen vetem loooogjikaa
ti stereotip te eshtee ngateru matematikaaaaa


Lyrics submited by Lusiana Radiku
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018