A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Tuna - Zemra Jem  (Feat. Vig Poppa)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  45

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/09/2016

2016-09-23T17:47:09

Featuring

Vig Poppa

Music:

Dj Cekic

Music & Lyrics:

Vig Poppa

Video Production:

Imagine Films


Vig Poppa:
Po e shoh që po m’shikon, bejb
I kom sytë n’ty
Nuk e di a p’e kupton, bejb
Ti je tu m’pëlqy
Na na na, a po don me mu me dal
Na na na, hajde thuma veç ni fjalë
Diskutimet s’jon t’nevojshme
Se kjo punë u kry
Se ti herët ose vonë, bejb
Te une ki me mbrri

Na na na, a po don me mu me dal
Na na na, hajde thuma veç ni fjalë

Ref:
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh edhe femna jem.
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh, edhe jeta jem

Tuna:
Zemër unë e di ça don ti
Po t'shoh n’sy
Nuk e di a p’e kupton ti
Që je tu m’pëlqy
Je je je je je, nëse don jetën me ta fal, bejbe
Je je je je je, duhesh ti veten me ma fal, bejbe
Diskutimet s’jan t’nevojshme,
Se kjo punë u kry
Se ti herët ose vonë, bejb
Te une ki me mbrri

Je je je je je, nëse don jetën me ta fal, bejbe
Je je je je je, duhesh ti veten me ma fal, bejbe

Ref:
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh edhe femna jem.
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh, edhe jeta jem


Lyrics submited by Nest Krekae-Cards (2)

2018-04-18 08:43:41
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh, edhe jeta jem
2017-11-17 15:23:40
Zemër unë e di ça don ti
Po t'shoh n’sy
Nuk e di a p’e kupton ti
Që je tu m’pëlqy

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018