A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Tuna - Bermuda


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/11/2016

2016-11-05T18:00:02

Lyrics:

BimBimma

Lyrics:

Mixey

Lyrics:

Yll Limani


Its Tuna
Boy une ktu ty t'pruna
Veq qe the qe s'muna,
Veq qe the qe s'muna!
Oh boy...

Ref:
Uh nal, nal, nal, nal, nal,
Se shume po m'pelqejka
Uh nal, nal, nal, nal, nal
Se shume po ma thejka

Njo me njo, njo mi njo,
Njo me njo jena njo mi njo,
Uh nal, nal, nal, nal, nal
Se shume po m'pelqejka

Verse 1:
Nata nis vone, hypi n'shtiklla,
Dokem najs na, bashke me qika
Du me dal pak, du me thy pak, une me ty pak

Baby boy, cka po thu ti?
Hala nuk ke pa ksi trupi
Hajde ma ngat, hajde ma ngat, hajde ma ngat!

Ruju po merr n'thu
Je ka don mu afru
Veq e di qe edhe mu o ka m'pelqen

Hajt se ki me kuptu
Jo nuk ki me harru
Se e din qe nese vjen ti mo sem sheh

Bridge:
Ja lo kohes, me ra krejt senet neper vena t'vet,
E di ty vone nuk t'bohet,
Hajt se e keqja vjen bash qather kur se pret


Lyrics submited by Drin
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018