A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Turab Hajolli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  31
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Turab Hajolli is a popular singer of Ethno & Tallava music. Më datë 2 Korrik 2015, Turab Hajolli publikon videoklipin "Jam Playboy", në bashkëpunim me Mc Xhedo. Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa, teksti u shkrua nga vetë Turab Hajolli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Armend Mustafa. Më datë 2 Nëntor 2015, Turab Hajolli publikon videoklipin "Vdekje Per Dashuri". Muzika e këngës u punua nga Emrah K, teksti u shkrua nga vetë Turab Hajolli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Emrah K. Më datë 25 Ma...

>> Full biography >>


Fans' Comments

3 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Florian Krasniqi

Emin Aliu

Loni Haklaj

Krijel Flexy

Edison Tahiraj

Erion Ajro

Stenaldo Mëhilli

Marly (Almir Leka)

Blake

Dario Zela


Tags: Turab Hajolli, Turabi Hajolli, Turabi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018