A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ueda Hysa

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6
Ueda Hysa is a singer of Southern Albania Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Burbuqe Esti

Arjeta Ajredini

Behare Çuedari

Valentina Myzeqare

Flutura Akulli

Lindita Mahmutaj

Blerina Todi (Bela)

Pamela Thellipi

Qendrime Muçoimaj

Anula


Tags: Ueda Hysa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018