A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uendi Goga

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 11
BIOGRAFIA: Uendi Goga is a singer of Kids music. Ajo ka qenë pjesëmarrëse në disa festivale për fëmijë në Tiranë dhe në qytete të ëtjera. Talenti i saj më i madh të cilit i dedikon të gjithë kohën e saj është muzika. Në këtë ëndërr të sajën e mbështet jo vetëm familja, por dhe shoqëria e saj të cilët besojnë se ajo do të arrijë sukses falë talentit të saj. Në Shtator 2017, Uendi Goga merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Të Japim Ty Një Shpresë". Në vitin 2018, Uendi Goga merr pjesë në Voice...

>> Full biography >>


Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mei Dallashi

Nisea Panxhi

Kejsi Tare

Sidorela Hasa

Ëmbla Elezi

Alisia Bajrami

Anjeza Sejdia

Klaudia Thartori

Martina Serreqi

Desila Myftaraj


Tags: Uendi Goga

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018