A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ufo Click

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Ufo Click is a popular group/singers of Hip-Hop music. Rap-Underground grupi perbehej prej 4 antarve: Pancho, Das, Grippi edhe Ergeni. Secili prej ktyne reperave debutuan prej vitit 97-98 si reperat e pare urban ne shqiptari. Më datë 26 Nëntor 2009, Ufo Click publikojnë videoklipin "I Kisha Thon". Në vitin 2010, UFO Click publikojnë albumin "Last City", një album shumë i mirë dhe i shpejtë. Pasi publikimit të albumit, keta repera u ndan dhe vazhduan karrierat e tyre solo....

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Pancho

(Former member)

Ergeni

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Krem Dela Krem

Septics

Newporn

ETB 57

Alboholics

Shqiponjat

Brothers P.

Zinxhirt

Kunder Dhuna

2faces


Tags: Ufo Click, Ufo Clique

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018