lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Ufo ClickTags: Ufo Click, Ufo Clique
Ufo Click is a popular music group/band. Rap-Underground grupi perbehej prej 4 antarve: Pancho, Das, Grippi edhe Ergeni. Secili prej ktyne reperave debutuan prej vitit 97-98 si reperat e pare urban ne shqiptari. Ne vitin 2010, ata lansuan albumin e tyre Last City nje album shume shume i mire dhe i shpejt. Pasi qe perfundoi albumi, keta repera u ndan dhe vazhduan solo.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  12 :: Thu As Vet Se Di ::  
 :: I Kisha Thon ::  Loading...Kalendari
23/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote