A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Ujku I CerrikutTags: Ujku I Cerrikut, Saimir Rexhepi
Origin: Cerrik      Age: 39   Zodiac sign: Peshorja  
Ujku I Cerrikut is a not so known singer in hip-hop music. Emri i vertete i tij eshte Saimir Rexhepi dhe njihet ndryshe si : Wolf Ujku Miri Sabes... >> Full biography >>


Not Yet Rated
 


Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Vote