A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ujku I Cerrikut

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  24
  • Origin:
  • Cerrik 
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ujku I Cerrikut is a singer of Hip-Hop music. Emri i vertete i tij eshte Saimir Rexhepi dhe njihet ndryshe si : Wolf Ujku Miri Sabes...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erlind Zeraliu

Edmond Cano

Dorian Matlija

Bedri Karaxha

Avni Deliu

Arsim Hakiqi

Tiku I Permetit

Kevi

Sulo Latifi

Xhevdeti


Tags: Ujku I Cerrikut, Saimir Rexhepi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018