A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ujvesa Jakupi

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Ujvesa Jakupi is a popular singer of Kids music. Më datë 14 Janar 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Valsi". Më datë 9 Tetor 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Zbuloj Me Vone". Në Dhjetor 2012, Ujvesa Jakupi merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Sa Shpejt U Rrita"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arbnora Bahtijari

Dea Sabriu

Arta Jashari

Vanesa Humolli

Ines Bucolli

Verona Mala

Argjenta Ferati

Rina Shyti

Nurije Osmani

Vanesa Abdullahu


Tags: Ujvesa Jakupi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018