A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ultimatumi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
Ultimatumi is a singer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Katilirrebel

Fatbi Iljazi

Gysi

Ligji I Kadirit

Kimi Salii

Besim Ferizi

Domenix

Senza

Vaaldrin

Real Any


Tags: Ultimatumi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018