A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ummet

Tags: Ummet, Ummet Aka Hamas

  Age: 33  
Ummet is a popular singer. Urim Etemi eshte nje nga reperat me te njohur ne Shkup e me gjere filloi prej vitit 1998 rap shqip. Kengat e tij jane te njohura si 'Jeta rudh u bo','Boni dijeni','Letra e fundit','A thu pse','Narkomani','Bin Pin Post' etj. Ka kryer Shkollen e mesme te gjimnazit Zef Lush Marku dhe Fakultetin Filologjik 'Dega anglisht Shkup' dhe tani per tani punon si profesor i gjuhes angleze....

>> Full biography >>


  • Find Ummet on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017