A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Çun Lajçi

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  56
BIOGRAFIA: Çun Lajçi is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Me 43 vite karriere mbi supe, Cun Lajqi, vazhdon ta kete pjese te jetes aktrimin. Se bashku me te tjeret, ai i perket brezit qe shenuan teatrin duke e bere nje art fisnik dhe me nje mision te madh. Ai, gjithsesi, mbetet njeri nga aktoret me te gjithanshem dhe me te adhuruar nga dashmairet e ketij arti suprem. Cuni i skenes dikur, tashme eshte bere nje Orfe i kesaj skene....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sefë Mleqani

Paulin Pervathi

Bashkim Syla

Lekë Duhoni

Bajram Baja

Dervish Dervishi

Isa Veliu

Asip Xhambazi

Ismet Demaj

Sulejman Memishi


Tags: Çun Lajçi, Cun Lajqi, Cun Lajci, Qun Lajqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018