A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Çun Lajçi

Tags: Çun Lajçi, Cun Lajqi, Cun Lajci, Qun Lajqi

Çun Lajçi is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Me 43 vite karriere mbi supe, Cun Lajqi, vazhdon ta kete pjese te jetes aktrimin. Se bashku me te tjeret, ai i perket brezit qe shenuan teatrin duke e bere nje art fisnik dhe me nje mision te madh. Ai, gjithsesi, mbetet njeri nga aktoret me te gjithanshem dhe me te adhuruar nga dashmairet e ketij arti suprem. Cuni i skenes dikur, tashme eshte bere nje Orfe i kesaj skene....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  55

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018