A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Unax is a popular group/singers of Hip-Hop music. Unax ka dy antare ne grup: Baci & Jadi. Kan mbi 200 live koncerte Shqiperi dhe Greqi. Ata kane kaluar nga X-factor Grecce dhe Grecce talnet show. Kan qen pjese e familjes muzikore te kompanise me te madhe ne bote Universal dhe kane firmosur kontraten e tyre 3 vjecare me Stigma Records. Kane bashkupunime me Marina Sazi, Clo-d +355 dhe me shume kengetare te mirenjohur. Më datë 10 Korrik 2014, Unax publikojnë videoklipin "I Need You", në bashkëpu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Krem Dela Krem

Septics

Kunder Dhuna

Shqiponjat

Forty Oz

Rap Industry

K-Albo

Zinxhirt

Brotherhood

Okupatort


Tags: Unax

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018