A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unax

Tags: Unax

Unax is a popular music group/band in hip-hop music. Unax ka dy antare ne grup: Baci & Jadi. Kan mbi 200 live koncerte Shqiperi dhe Greqi. Ata kane kaluar nga X-factor Grecce dhe Grecce talnet show. kan qen pjese e familjes muzikore te kompanise me te madhe ne bote Universal minis emi tani sa po firmosen kontraten e tyre 3 vjecare me Stigma Records...... Kan bashkupunim me Marina Sazi, Clo-d +355 dhe me shume kengetare te mirenjohur. se shpejti sjellin projektin e tyre veror....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017