A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unfame

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Unfame is a singer. UnFamE perndryshe Limmi, jeton dhe vepron ne Zhur. Ndjek Msimet ne shkollë te mesme. Ne fillim kur bëri kengen e parë për disa mosmarrveshje kishte pseudonimin tij Limmi emrin e tija.Mirpo pastaj e ndrroi duke e bërë UnFamE qe d.m.th (pa famë) Kenga e parë e UnFamE është UnFamE ft Big WoLF - U 3te. Tashti UnFamE vazhdon edhe me tej te mirret me muzikën RaP Ku edhe në bashkpunim me shokët e tij e kan formuar grupin qe thirret Sp3 - Sol...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mafia

Gjon Tahiri

V.M

Mc Loti

Uragani

Elines

Loyal Man

Ecstasy Tlg

Arba-G

Ej-G


Tags: Unfame, Limmi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018