A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unik Style

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Unik Style is a singer of Hip-Hop music. Më datë 12 Maj 2016, Unik Style publikon videoklipin "Kujt I Fal Dashuri". Më datë 4 Qershor 2016, Unik Style publikon videoklipin "Ata Sy". Më datë 16 Gusht 2016, Unik Style publikon videoklipin "Buza Jote". Më datë 25 Qershor 2018, Unik Style publikon videoklipin "Xhelozia", në bashkëpunim me Vlora Kastrati....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Smuht

Mergimii

One T

Grizzly

Art

Shpendi

Zhpend

V-Ton

The Rose

Sajmo G


Tags: Unik Style

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018