A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikhuman A.K.A Reptile

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Unikhuman A.K.A Reptile is a singer. Unikhuman a.k.a reptile esht nje kegtar repist shum i aft ben pjes ne grupin THE DEADLY KILLERS ala ne zhvillim sepse jan prej shum pak kohesh ne tregun shqiptar. Unikhuman ka bere 2 kengesh dhe ne preardhje jan edhe 3 a 4 kenge. Unikkhuman prej 7 vjetesh jeton ne itali dhe ka formuar grupin e tij ne kosov me shoket e tij dhe tash bejn pjesh shum antar ne at grupin. studio i regjistrimit te grupit esht prizrenrecords qe ndodhet ne tusuz. kta...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mc'dida

Kreshkay

Scary

Niman

Helio

Imi Nimanbegu

Prel Doda

Lil'f

Dony2luxe

Bessmalli


Tags: Unikhuman A.K.A Reptile

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018