lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Photos

» Dergo Nje Foto Tani »Pages:
1
2
3
4
>>
Pages:
1
2
3
4
>>

» Dergo Nje Foto Tani »

FOTO FOKUS
  • Unikkatil Publikon Këngën Më Të Re
    Reperi i njohur shqiptar por që jeton & vepron prej shumë vitesh në Amerikë, ka publikuar këngën e tij më të re bashk me Kobran, antarin tjetër të label-it T.B.A. Kënga titullohet Ndryshe dhe është publikuar në versionin Lyrics Video në youtube. Kjo këngë vjenë pas një pauze të gjatë të Unikkatilit në tregun shqiptar. Këngën mund ta gjeni edhe me tekst mundësuar nga teksteshqip.com.... »
  • Unikkatil Dhe Don Arbas Kur Ishin Të Vegjël
    Një prej reperëve legjendar shqiptar, Unikkatili, i cili nuk njihet për paraqitjet e tij në publik, sidomos jo nga jeta e tij private, është shfaqur në një fotografi të re të zbulura nga një këngëtare shqiptare, bashkë me reperin tjetër, Don Arbas. Unikkatili nuk njihet për paraqitjet e tij në publik. Ai për herë të parë e bëri një gjë të tillë në koncertin e mbajtur para më shumë se një viti në Prishtinë. Krijuesi i shumë hiteve dihe... »
Loading...


Kalendari
26/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote