A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatili I Quan Politikanët Pakurrizorë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[26-08-2015]
Reperi i njohur Unikkatili ka shpërthyer sot me një koment të cilin e ka postuar në rrjetin e tij social në Facebook. Ai i ka quajtur disa nga politikanët tanë që janë në pushtet si pakurrizorë.

“A erdh koha me jap DORËHEQJE këta pakurrizorë pa pikë dinjiteti që i ngulin Kosovës thikën në shpinë?”” - ka shkruar Unikkatil në postimin e tij.

Me këtë deklaratë ai ka dashur të tregoj se është ndjerë i revoltuar për marrëveshjen e cila është nënshkruar Kosovë-Serbi, dhe për 5 marrëveshjet e tjera që pritet të nënshkruhen.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018