lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

Film Dokumentar Për Jetën E Viktor Palokajt


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  1

[22-11-2015]
Njëri prej reperëve që bëri emër pa videoklipe dhe pa asgjë, Viktor Palokaj pritet që të sjell një film dokumentar për fansat e tij

Hitet e tij, por edhe albumet janë më të dëgjuarit dhe më të shiturit në Kosovë.

E tërë këtë Viktor Palokaj e bëri pa ndonjë bujë nëpër media, duke mos realizuar spote – thjesht duke bërë këngë të cilat më vonë i plasonte fillimisht nëpër bllogje të ndryshme të internetit dhe më vonë edhe në Youtubee.

Si e arriti këtë famë, reperi pritet që të tregoj në një dokumentar që thuhet se do ta realizojë së shpejti.

Kështu se paku ka shkruar një portal gjatë ditës së diel.

Pritet që UniKKatil të vije se shpejti edhe me një këngë të re, e cila do të lansohet para Krishtilindjeve.
 (Indeksonline)Loading...


Kalendari
27/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Vote