A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

Unikkatil Publikon Këngën Më Të Re


Choose star rating
  Rating:  4.7 / Votes cast:  9

[15-02-2016]
Reperi i njohur shqiptar por që jeton & vepron prej shumë vitesh në Amerikë, ka publikuar këngën e tij më të re bashk me Kobran, antarin tjetër të label-it T.B.A.

Kënga titullohet "Ndryshe" dhe është publikuar në versionin Lyrics Video në youtube.

Kjo këngë vjenë pas një pauze të gjatë të Unikkatilit në tregun shqiptar.

Këngën mund ta gjeni edhe me tekst mundësuar nga teksteshqip.com.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Kobra - Ndryshe (Feat.Unikkatil) [Teksti dhe Klipi]


Loading...


Kalendari
22/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Ben Moody
Ben Moody
36 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote