A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikkendi

Tags: Unikkendi, Brikend Guci

Origin: Gjakove   
Unikkendi is a not so known singer. Brikend Guci a.K.a "UniKKendi" U Lind ne Gjakov kurse Urrit Me Një fshat te quajtur "DEMJAN" UniKKendi Prej moshes 10 Vjaqare ja nisi qe te miirret me Rap Hip Hop Shqip UniKKendi Lansoj Gjithsej 4 këng dhe pritet sa me shumm tjera Flm per Mirkuptim....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018