A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikkendi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Gjakove 
BIOGRAFIA: Unikkendi is a singer. Brikend Guci a.K.a "UniKKendi" U Lind ne Gjakov kurse Urrit Me Një fshat te quajtur "DEMJAN" UniKKendi Prej moshes 10 Vjaqare ja nisi qe te miirret me Rap Hip Hop Shqip UniKKendi Lansoj Gjithsej 4 këng dhe pritet sa me shumm tjera Flm per Mirkuptim....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fugle

Aga B

Naixx

Street Wolf

Halim Aliu

Zeero.B

Nori

Star Station

Rap Lion

Dope


Tags: Unikkendi, Brikend Guci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018