A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unit Band

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Unit Band is a group/singers of Rock music. Në Janar 2016, Unit Band marrin pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Mbret Pa Fron"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gat

Sfinks

Edgh-On

Empty

Megahertz

Armagedon

Metamorf

Afer

Ninety Six Record's

Romanipe Band


Tags: Unit Band

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018