A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unit One

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Unit One is a popular group/singers. Samir Veliu dhe Erman Memedi jane Grupi Unit One. Kenget e tyre realizohen ne studion e tyre profesionale "Click Clack Records" ne Kumanove. Më datë 5 Mars 2011, Unit One publikojnë videoklipin "A Je Single"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

A.B.I

Interplay Clicka

High

Dy Krenat

Yjet

Grupi I Burrave

Tingulli I Zjarrtë

G3

Vellezerit Curri

Pesha E Fatit


Tags: Unit One, Unit-One

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018