Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unit One

Tags: Unit One, Unit-One

Unit One is a popular music group/band. Samir Veliu dhe Erman Memedi Grupaa Unit One tash me kan realizuar 1 videoklip por pritet qe se shpejti edhe 1 videoklip te del . Vendlindja Kumanov ,dhee shkollimi i tyre poashtu ne Kumanov ne shkollen "Sami Frasher" (goce delcev). Kenget e tyre realizohen ne studion e tyre profesionale "Click Clack Records" po ashtu Kumanove. Deri me tani kane realizuar mbi 9 kenge. Unit One jane grup prej 2 veta. Videoklipi "Smun me ndal" eshte realizuar nga ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017