A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unita Ramadani

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Unita Ramadani is a singer. Në Maj 2009, Unita Ramadani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dashuria E Pare"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dhurata Duka

Nida

Suela Kalaja

Vali Prizreni

Nevrije Demolli

Ariana Sadiku

Brikena Asa

Anna Anna

Flu

Rinesa Azemi


Tags: Unita Ramadani, Junita Ramadani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018