A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Universal

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Universal is a singer. Emri i vertet i UniversaLit eshte Arian. Ket pseudonim e ka qe prej 8 vitesh.Eshte ne fakultet ne vitin e pare ne drejtimin ekonomik. Muziken e ka dashur qe i vogel ku ka interpretuar ne rruge dhe ne shoqni dhe repin e ka ne zemer. Per te sic shprehet ai jeta eshte e shkurter prandaj qdo dite duhet te jetohet sikur te jete e fundit. Hobi i ka gjuhet e huaja dhe lojen e footballit te cilen e percjell shum dhe eshte tifoz i flaket i Juventusit. Per...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Thug One

Mc Kiki

Real Face

Dj-Gjebro

Heki

T2theside

B-Low

Kook

Orges Kajolli

Smokey


Tags: Universal, Unive®sal

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018