A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Universal

Tags: Universal, Unive®sal

Universal is a not so known singer. Emri i vertet i UniversaLit eshte Arian. Ket pseudonim e ka qe prej 8 vitesh.Eshte ne fakultet ne vitin e pare ne drejtimin ekonomik. Muziken e ka dashur qe i vogel ku ka interpretuar ne rruge dhe ne shoqni dhe repin e ka ne zemer. Per te sic shprehet ai jeta eshte e shkurter prandaj qdo dite duhet te jetohet sikur te jete e fundit. Hobi i ka gjuhet e huaja dhe lojen e footballit te cilen e percjell shum dhe eshte tifoz i flaket i Juventusit. Per...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018