A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Unix is a singer. Më datë 18 Korrik 2012, Revolt Klan publikon videoklipin "With Me", në bashkëpunim me Unix. Më datë 28 Nëntor 2012, Revolt Klan publikojnë videoklipin "Per Ty Shqiperi", në bashkëpunim me Samanta Karavella, Erion Korini, Xhoi & Unix. Më datë 9 Prill 2018, Unix publikon videoklipin "Traum"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

King Lion

M.B.F

Hasan Limani

Voice

Hellrazor

Toni Dogg

Burim Zejnuli

A-Toni

Izzy

Bad-Lum1


Tags: Unix

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018