A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unix Band

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Unix Band is a group/singers. Më datë 3 Maj 2011, Unix Band publikojnë videoklipin "Jeta Ime". Me këtë këngë, Unix Band marrin pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në Qershor 2012, Julian Lekocaj marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 11 me këngën "Eshte Jeta Ime", në bashkëpunim me Unix Band. Më datë 4 Gusht 2012, Yoni Yo publikojnë videoklipin "Special", në bashkëpunim me Revolt Klan & Unix Band....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Deep Manics

Gss

Mjergull

Kromatix

Humanimal

Te Pavarurit

Stars

Crazystars

Sazet E Frengoves

A.F.M


Tags: Unix Band, Unix

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018