A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Upstream

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Upstream is a popular group/singers. Në Maj 2008, Upstreem & Kelly marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nuk E Di". Në Maj 2009, Upstreem marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Origjine E Mohuar". Në Maj 2010, Upstream marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Ne Enderr"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ravosok

Rap Up Epidemic

Shtegtart

Cyber Hand

Plisat 70

55 Vizionar

Interplay Clicka

Dy Krenat

Yjet

Grupi I Burrave


Tags: Upstream, Upstreem, Upsteen

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018