A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uptown Affiliates

Choose star rating

Rating:  1.4 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Uptown Affiliates is a popular group/singers. Më datë 10 Mars 2010, Uptown Affiliates publikojnë videoklipin "Who You Know Bang"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

A.B.I

55 Vizionar

Interplay Clicka

High

Dy Krenat

Yjet

Grupi I Burrave

Tingulli I Zjarrtë

G3

Vellezerit Curri


Tags: Uptown Affiliates

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018