A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uragani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Uragani is a singer. Gazmend Peci (UraGani) merret me muzike prej me teper se 5 vitesh. Tekstet dhe çdo perpunim i kengeve Osht Nga UraGani. Ka Formuar Grupin Grand StyLe. Eshte Njeri Nder Reperat me Te Ri dhe te pelqyer ne Mitrovice....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Trimi A.K.A Dr.L

Da Freak

Bejuos

Loyal Man

Valo

Mc Loti

V.M

Mad Boy

Ridi

Banyy Am


Tags: Uragani, Uragan-I, Uragan-!, Gazmend Peci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018