A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uran Ismaili

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 10
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Uran Ismaili is a singer of Kids music. Ai ka nje kenge te titulluar "Peshku i Arte" e cila degjohet shpesh ne ekrane dhe koncerte. Pervec muzikes ai merret edhe me violine. Ka shkuar ne shume koncerte ku aty ka interpretuar me violine. Eshte ne shkollen "Musa Zajmi". Në Shtator 2016, Uran Ismaili merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Peshku I Artë"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lorent Mataj

Dren Selmani

Venis Agaj

Molos Mucolli

Arion Gashi

Ylli Gexha

Endi Muca

Rajan Kukaleshi

Drion Shaqiri

Shpëtim Terolli


Tags: Uran Ismaili

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018