A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urban Fron

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Urban Fron is a popular group/singers. Dëfrim Rexhepi esht njoni pi antarve t'grupit Urban Fron i cili mirret me muzik qe 5 vite se pari ka filluar te shkruj vetem tekste pastaj ka inqizuar keng te cilat nuk gjinden sepse jan ber vetem me shoqni me pas esht lidhur me antaret e grupi Anda School Raptology ne vitin 2008, 2009 aty ka ber disa inqizime disa keng siq jan G.O.G Feat DM - Kujtimet e T'kalumes me pas esht ber nje mixtape i quajtur Elementi i 5 ku ka marr pjes edhe antari i ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Copyleft

Zonna Territ

Effect

Ravosok

Street Albos

Pa Kufijt

Gravity Albania

Kombinat Rapcity

Scriptors

Dostat


Tags: Urban Fron

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018