A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urim Bajramaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Urim Bajramaj is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Më datë 9 Prill 2016, Urim Bajramaj publikon videoklipin "U Sherova". Më datë 20 Janar 2017, Urim Bajramaj & Lumnie Ramadani publikojnë videoklipin "Neja Sonte". Muzika e këngës u punua nga Don Arbas, teksti u shkrua nga Avni Qahili, ndërsa për orkestrimin u kujdes Don Arbas. Në vitin 2017, Urim Bajramaj publikon albumin "Live 2017". Në vitin 2018, Urim Bajramaj publikon albumin "Jam Beqar"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fidaim Aliu

Sabi

Zidan Limani

Remzi Leka

Anton Keraj (Toni)

Meti Maloku

Premtim Mehmeti

Xhezahir Elezi (Xheza)

Gjon Ukaj

Qenan Selani (Qena)


Tags: Urim Bajramaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018