A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urim Koshi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Urim Koshi is a popular singer of Easy Listening music. Në Qershor 1984, Urim Koshi & Grupi TNT marrin pjesë në Akordet E Kosoves 1984 me këngën "Vetem Une E Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nevruz Yzeiri

Klement Marku

Muharrem Qena

Gani Miftari

Pellumb Elmazi

Telemak Papapano

Hysen Pelingu

Artur Dhamo

Zihni Berati

Hilmi Obertinca


Tags: Urim Koshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018