A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: V-Ag is a not so popular singer. Emri i vertet eshte Vallerio Hilaj. Me muzike filloj te mirret nga fundi i vitit 2008,kur edhe formoi grupin e tij "The Dangerous Alboz" ne shqip "Shqipet e Rrezikshme".Kengen e pare e inqizoi ne fillim te vitit 2009.Po ne ket vit grupi morri emrin "The Immrotel", ne shqip "Te pavdekshem".Ne dhjetor te vitit 2009 grupi merr emrin T.O.G "The Original Gangser" ne shqip "Gangstera Origjinal" dhe V-AG largohet nga grupi dhe fillon solo karrier,deri n...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fis'ko

Xhevdet Osmanaj

Liridon Sefa

Aga B

King-B.One

G-Nit

Gzim Kopili

Jashar Hoxha

Mark Kastriot Marku

Nani-Style


Tags: V-Ag, Vallerio Hilaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018