A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: V-Ag is a singer. Emri i vertet eshte Vallerio Hilaj. Me muzike filloj te mirret nga fundi i vitit 2008,kur edhe formoi grupin e tij "The Dangerous Alboz" ne shqip "Shqipet e Rrezikshme".Kengen e pare e inqizoi ne fillim te vitit 2009.Po ne ket vit grupi morri emrin "The Immrotel", ne shqip "Te pavdekshem".Ne dhjetor te vitit 2009 grupi merr emrin T.O.G "The Original Gangser" ne shqip "Gangstera Origjinal" dhe V-AG largohet nga grupi dhe fillon solo karrier,deri n...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dalle

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Tikki Goldd

Zone'x

No I.D.

Mc.Nia

Dope

Honex

Biggi Aka Bigrebel

Mc'boss


Tags: V-Ag, Vallerio Hilaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018